Ai nuk arriti të bind jurinë

Ai nuk arriti të bind jurinë

Arbër Dauti një talent i ri me prejardhje nga Kosova, por që jeton në Belgjikë bashkë me familjen e tij ka marrë pjesë në audicionet e “The Voice of Turkey”, shkruan rtv21.tv

Ai është prezantuar me këngën “I Need A Dollar”,  mirëpo nuk ka arritur që të bëjë për vete jurinë e spektaklit të përbërë nga këngëtarë të famshëm të Turqisë, si  Yıldız Tilbe, Murat Boz, Hadise dhe Gökhan Özoğuz.

Edhe pse nuk arriti që të vazhdojë një fazë më tej, Hadise e vlerësoi zërin e tij dhe tha se e presin që përsëri të marrë pjesë./21Media