Kënga e parë e artirstit për vitin 2019

Kënga e parë e artirstit për vitin 2019

Arbër Gjota ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga titullohet “Asnjo si ti” që është shoqëruar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Estto, ndërsa për videoklip “Black Fish Entertainment”.

Promovimin e kësaj kënge, artisti e ka bërë sot në emisionin “1 Kafe prej Shpisë” në RTV21.

Kjo është kënga e parë e artistit për vitin 2019 dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./21Media