Dy emrat e njohur të skenës, Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj i kanë bashkuar forcat edhe për një projekt të radhës. Bëhet fjalë për këngën “Panorama”, e cila pritet të publikohet më 10 korrik.

Dyshja publikuan një sekuencë nga videoprojekti i ri, një këngë ritmike e cila pritet ta ketë po të njejtin sukses si bashkëpunimi i parë i dyshes.

 

View this post on Instagram

 

A jeni gati? PANORAMA me 10.07 14:00 @ardianbujupi 🥂 @celiah_outlaw @elona_xara With me side by side!

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Bashkëpunimi i parë i tyre u publikua në vitin 2018. “Cika cika” numëron mbi 10 milionë klikime në YouTube./21Media