Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, ka paralajmëruar fansat për projektin e ri muzikor që do ta publikojë së shpejti.

Në rrjetin social Instagram, këngëtari ka publikuar një pjesë të këngës së re.

“Baila Morena”, ka shkruar Ardiani krahas videos e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ardian (@ardianbujupi)

Ndryshe, “NICHTS FÜR IMMER” është projekti i fundit muzikor nga Ardian Bujupi. Kënga e publikuar më 29 janar deri tani ka arritur mbi 500 mijë klikime në Youtube./21Media