Këngëtari i njohur, Ardian Bujupi porsa publikoi projektin e ri.

Kënga e artistit titullohet “BAILA MORENA”, e cila u publikua me videoklip, shkruan rtv21.tv

Bujupi në këngën e re këndon në gjuhën shqipe dhe atë gjermane.

Kujtojmë që, projekti paraprak i Ardian Bujupit ishte me këngëtaren gjermane, Vannesa Mai me titull “Landebahn”./21Media