Ardian Bujupi është ndër artistët më të pëlqyer të estradës shqiptare. Ardiani duket se është duke punuar për projektin e ri që pritet të publikohet me 9 tetor, shkruan rtv21.tv

Këtë ai e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram ku publikoi një pjesë nga kënga e re.

Ardiani ka trguar se kënga do të titullohet  “Juliet” dhe do të publikohet në platformat digjitale.

 

View this post on Instagram

 

JULIET? 🩸 SWIPE ➡️

A post shared by Ardian (@ardianbujupi) on

“Të dua”, titullohet projekti i fundit i Ardianit të cilin e solli në bashkëpunim me artsitin Mudi. /21Media