“Të dua” mban titullin kënga me e re e Ardian Bujupit, të cilën e solli para publikut në bashkëpunim me reperin nga Gjermania, Mudi.

Për instrumentalin e këngës janë përkujdesur producentët The Royals dhe Minti, kurse për miksimin dhe masterizimin Christian Mahal.

Që nga publikimi, videoklipi i këngës “Të dua” ka arritur të klikohet mbi 86 mijë herë në kanalin YouTube./21Media