"Dashuri e pakushtëzuar"

“Dashuri e pakushtëzuar

Moderatori dhe këngëtari i njohur, Ardit Gjebrea përveç sukseseve në punë, ai gëzon edhe një jetë të lumtur familjare.

Arditi është i martuar prej vitesh me Anilën dhe çifti janë prindër të dy fëmijëve, Anës dhe Jonit, shkruan rtv21.tv

Moderatori është shumë aktiv në rrjetet sociale me anë të cilave i mbanë të informuar fansat e tij rreth punës, në mesin e këtyre postimve çdo herë zënë vend edhe fotografitë familjare.

Së fundmi, Arditi ka publikaur një fotografi të bukur të fëmijëve të tij, teksa ka shprehur dashurinë e madhe që e ka për ta.

“Dashuri e pakushtëzuar“, ka shkruar Arditi poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Dashuri e pakushtëzuar ❤❤ @jon.gjebrea @annagjebreaofficial

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

Kujtojmë se, Djali i Ardit është fejuar vitin e kaluar. /21Media