Në këtë vend po pushon Argjentina

Në këtë vend po pushon Argjentina

Këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj po shijon pushimet në bregdetin shqiptar, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 260 mijë ndjekës, këngëtarja ka ndarë fotografi dhe video nga pushimet në Vlorë.

Argjentina po kalon kohë të mirë bashkë me djalin e saj, Noah.

 

View this post on Instagram

 

When the water is perfect 🤷🏼‍♀️ #Albania

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

v

 

View this post on Instagram

 

Beach days🌞🐻

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

 

View this post on Instagram

 

You’re the best part… 🌅

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

Ndryshe, “Sekreti” është projekti i fundit nga Argjentina Ramosaj në bashkëpuni me Dj Geek. Kënga është publikuar në korrik të vitit 2018 dhe deri tani në Youtube numëron mbi dy milionë klikime./21Media