Një këngë e re po vjen

Një këngë e re po vjen

Këngëtarja e mirënjohur, Argjentina Ramosaj ka paralajmëruar fansat e saj se është në përgatitje të një projekti të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 200 mijë ndjekës, këngëtarja ka publikuar një fotografi e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive.

“Një këngë e re rrugës”, ka shkruar ajo krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

New music on the way :)

A post shared by (@argjentinaramosaj) on

Ndryshe, “Sekreti” është projekti i fundit i Argjentinës të cilin e solli në bashkëpunim me Dj Geek. Kënga është pëlqyer shumë nga fansat e dyshes. /21Media