"In my head" përfshinë sekuenca edhe të klipeve të mëparshme

“In my head” përfshinë sekuenca edhe të klipeve të mëparshme

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Ariana Grande sot ka publikuar videoklipin e këngës “In my head”.

Videoklipi me regjisore Bardia Zeinali, është i xhiruar në një dhomë të bardhë dhe është publikuar në kanalin zyrtar të revistës prestigjoze “Vouge”.

Videoklipi më i ri i Arianës përfshinë edhe disa sekuenca nga videoklipet e kaluara si : “Thank u, next”, “Imagine”, “7 rings” dhe “Break up with your girlfriend, I’m bored”, përcjell rtv21.tv

Kënga “In my head” është pjesë e albumit “Thank u, next”, të cilin Ariana e kishte publikuar më 8 shkurt të këtij viti. “Thank u, next” përfshinë 12 këngë në mesin e të cilave janë edhe hitet e padiskutueshme si : “Thank u, next”, “7 rings” dhe “Break up with your girlfriend, I’m bored”./21Media