Ajo duket mjaft bukur pak javë pas lindjes

Ajo duket mjaft bukur pak javë pas lindjes

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana janë ndër çiftet më të pëlqyer të showbizit vendor.

Duke qenë se kanë numër të madh të fansave në rrjete sociale, ata janë mjaft aktiv në rrjete sociale, ku po publikojnë imazhe të shumta nga përditshmëria e tyre.

Sot, bukuroshja e Ermalit publikoi pamje të bukura, në të cilat duket në formë të mirë, shkruan rtv21.tv

Me flokë të lëshuara dhe e veshur në të zezë, Ariana duket për mrekulli në imazhin e fundit, në të cilin po merr komente dhe pëlqime të shumta.

 

View this post on Instagram

 

✌🏻

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

Ermali dhe Ariana më 25 shtator u bënë prindër për herë të katërt.

Kujtojmë që Ermali dhe Ariana ka vite që janë martuar. Ata së bashku kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë./21Media