Ditë më parë, këngëtarja e njohur Arilena Ara ka festuar ditëlindjen e 22-të, mirëpo festa për këngëtaren po vazhdon.

Në rrjetin social Instagram ku numëron mbi një milion ndjekës, Arilena ka publikuar një fotografi në të cilën ka pozuar në bikini me mbishkrimin “Dhe festa vazhdon… E rrethuar nga dashuria dhe deti”.

Arilena në fotografinë e publikuar ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj./21Media

 

View this post on Instagram

 

And the party goes on… Surrounded by love and sea 💙🌊 Photo @altincelmeta

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on