Artistja e njohur shqiptare, Arilena Ara sonte për herë të parë do të mbaj koncert recital live nga Sheshi “Nëna Terezë”.

Arliena njoftoi se koncerit “Sounds of silence”, fillon në ora 19:00 dhe do të përcjellet drejtpërdrejt në kanalin YouTube dhe të gjitha platformat tjera.

Kujtojmë se, Arilena këtë vit do të merrte pjesë në Eurovision ku do e përfaqësonte Shqipërinë por përhapjes së koronavirusit e pamundësoi mbajtjen e këtij festivali për këtë vit. /21Media