Arrestohet një fëmijë në Vushtrri

1 min read

Njësiti policor ka arrestuar një të mitur pasi që i njëjti ka sulmuar dhe penguar zyrtaret policorë gjatë kryerjes së detyrës.

Sipas Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur dje rreth orës 12:15 në Vushtrri.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt./21Media