I mituri i armatosur

I mituri i armatosur

Një djalë i mitur është arrestuar për armëmbajtje pa leje.

Sipas Policisë së Kosovës gjatë kontrollimit të tij i është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me katër fishek.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 04:00 në Prishtinë.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./21Media