"Enigmë", kënga e re e dyshes

“Enigmë”, kënga e re e dyshes

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Art Abazi dhe rep-artisti i mirënjohur shqiptar, Mc Kresha, publikuan këngën e tyre më të re “Enigmë”. Këngës ia shoqëruan edhe videoklipin e realizuar nga Imagine Films.

Ndërsa për tekstin u përkujdesën Fifi, Art Abazi, Mc Kresha, Gent Myftaraj, transmeton rtv21.tv

Vlen të theksohet se ky është bashkëpunimi i parë i tyre./21Media