Kënga e re nga Art Abazi dhe MC Kresha

Kënga e re nga Art Abazi dhe MC Kresha

Këngëtari i njohur, Art Abazi ka paralajmëruar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me reperin e njohur, MC Kresha, shkruan rtv21.tv

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Art Abazi ka treguar se kënga e tij e re do të publikohet nesër.

Këngëtari nuk ka zbuluar detaje tjera rreth këtij projekti./21Media