"Dashuria nuk është në ajër, është brenda nesh"

“Dashuria nuk është në ajër, është brenda nesh”

Këngëtarja e njohur, Arta Bajrami është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka vite që është pjesë e estradës dhe ka fansa të shumtë të të gjitha moshave.

39-vjeçarja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku publikon fotografi të ndryshme nga jeta e saj  Sot ajo, ka publikuar dy fotografi me bashkëshortin e saj Xhimin.

“Dashuria nuk është në ajër, është brenda nesh”, është mbishkrimi që Arta e ka lënë poshtë këtyre fotografive.

 

View this post on Instagram

 

Love is not in the Air , its within Us 🤲❤

A post shared by Arta Bajrami (@artathequeen) on

 Kujtojmë se, çifti janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djalit.

“S’ke dite me m’dashte” është projekti i fundit i saj. Këtë projekt e publikoi më 16 korrik dhe deri tani numëron mbi 1 milionë  klikime./21Media