Të gjithë sytë kah Arta Bajrami

Të gjithë sytë kah Arta Bajrami

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Arta Bajrami, rrëmbeu vëmendje me fotografitë e fundit. Bukuroshja shqiptare shfaqet shumë elegante me një fustan të gjatë, ku vë në pah linjat perfekte trupore, shkruan rtv21.tv

“S’ke dite me m’dashte” është projekti i fundit i Artës. Këtë projekt e publikoi më 16 korrik dhe numëron mbi 700 mijë klikime./21Media