Aktorja e mirënjohur kosovare, Arta Dobroshi sot në një lidhje direkte në programin e mëngjesit “Për ditë të mbarë” tha se gjatë pandemisë nuk ka ndryshuar asgjë përveç udhtimeve, pasi që sipas saj shumica e punëve po kryhen online.

#PDTM #ArtaDobroshi Tregon se çfarë ka bërë gjatë kohës së pandemisë

#PDTM #ArtaDobroshi Tregon se çfarë ka bërë gjatë kohës së pandemisë

Gepostet von RTV21 am Dienstag, 26. Mai 2020

Arta në këtë lidhje foli edhe për ndejnjën e saj gjatë promovimit të filimit “Gangs of London” e cila është bërë online.

“Ka qenë eksperience shumë  e bukur dhe më intime se secili nga shtëpia e vetë”, ka thënë ndër të tjera Arta. /21Media

#PDTM #ArtaDobroshi Tregon se si e përjetoi premierën e filmit online

#PDTM #ArtaDobroshi Tregon se si e përjetoi premierën e filmit online

Gepostet von RTV21 am Montag, 25. Mai 2020