Arta po tregohet aktive

Arta po tregohet aktive

Ajo është ndër artistet, e cila ka rrëmbyer zemrën e publikut me stilin dhe zërin e veçantë. Është fjala për këngëtaren e mirënjohur të skenës muzikore vendore, Arta Bajramin, e cila është mjaft e pëlqyer nga publiku.

Duke qenë se ka numër të madh të ndjekësve, krahas karrierës, ajo aktive po tregohet edhe në rrjete sociale.

Së fundmi, në instagram ku numëron 20 mijë e 200 ndjekës publikoi disa imazhe të bukura, të cilat po pëlqehen dhe komentohen nga fansat e saj, shkruan rtv21.tv

Me flokë të lëshuara dhe e veshur në të zezë, Arta duket bukur në fotografitë  e fundit.

 

View this post on Instagram

 

When the Magic hands touches me BOOM happens the talented @leunitamurtezi make up artist and her amazing team 🙌🤛❤💄

A post shared by Arta Bajrami (@artathequeen) on

Kujtojmë që, projekti i fundit muzikor i Artës është “S’ke dite me m’dashte”, i publikuar në muajin korrik, i cili deri tani në Youtube ka mbi 1 milion klikime./21Media