Arta ka një pyetje për fansat

Arta ka një pyetje për fansat

Aktorja Arta Elezaj e cila u bë e njohur për publikun me rolin e “Xhakartës” në serialin vendor “O sa mirë”, ka bërë një ndryshim në pamje, shkruan rtv21.tv

Ndonëse jemi mësuar ta shohim me flokë kaçurrele, ajo ka vendosur që të ndryshojë ngjyrën dhe ka drejtuar flokët.

“A preferoni që flokët e mi të jenë kaçurrela apo të drejta?”, ka pyetur Arta ndjekësit e saj.

Arta ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga fansat./21Media

 

View this post on Instagram

 

Do you prefer my hair curly or straight? 🤪

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on