Aktorja tregon pjesën më mahnitëse të banesës së saj

Aktorja tregon pjesën më mahnitëse të banesës së saj

Arta Nitaj, një studente e juridikut krejt rastësisht u bë pjesë e serialit “O sa mirë”, dhe tanimë fal rolit në këtë serial ajo njihet nga të gjithë shqiptarët

Përveç rolit, Arta ka qenë shumë e komentuar për pamjen e saj. E për të arritur këtë trup që gëzon aktualisht, ajo është marrë me palestër një kohë të gjatë.

Natyrisht që për të vënë në pah linjat trupore duhet zgjedhur veshjet e duhura. Dhe për këtë Arta është treguar gjithmonë e kujdesshme, shkruan rtv21.tv

Falë paraqitjeve të saja, ajo tanimë është ndër personazhet më të komentuar të showbizit.

Së fundmi Arta ka publikuar një InstaStory nga ambientet e dhomës së gardërobës, ku shihen dollapët e mbushur me veshje dhe mbathje të shtrenjta. Në sy bie shalli nga Channel, çmimi i së cilës është mbi 500 dollarë amerikan./21Media