Arta Nitaj vjen tërheqëse në fotografinë e fundit

Arta Nitaj vjen tërheqëse në fotografinë e fundit

Aktorja dhe prezantuesja e mirënjohur shqiptare, Arta Nitaj, është ndër femrat më tërheqëse që ka showbizi vendor. Ajo njihet për format perfekte trupore, gjë që e dëshmon edhe fotografia e fundit e publikuar në Instagram për ndjekësit e shumtë të saj, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se ajo së fundi i është bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës (PDK). Ajo tha se aderoi në PDK për shkak se kjo parti ju ka dhënë gjithmonë hapësirë femrave ta tregojnë veten./21Media