Arta po vjen me një projekt të ri

Arta po vjen me një projekt të ri

Aktorja dhe prezantuesja e mirënjohur shqiptare, Arta Nitaj, njihet si njëra ndër femrat më tërheqëse të showbizit vendor. Bukuroshja realizoi një video ku shfaqet me një fustan të gjatë, i cili ia vë në pah format perfekte trupore, transmeton rtv21.tv

Siç duket ajo është pjesë e ndonjë projekti të ri, por duke mos specifikuar se për çka bëhet fjalë. Krahas videos shkroi “Së shpejti”.

 

View this post on Instagram

 

C soon ‘ @andidecani 📸 @dodonaavdiuofficial @dafineneziri

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj) on

Kujtojmë se ajo së fundi i është bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës (PDK). Ajo tha se aderoi në PDK për shkak se kjo parti ju ka dhënë gjithmonë hapësirë femrave ta tregojnë veten./21Media