Arta tregon linjat perfekte

Arta tregon linjat perfekte

Aktorja dhe prezantuesja e mirënjohur shqiptare, Arta Nitaj është ndër femrat më tërheqëse që ka showbizi vendor, shkruan rtv21.tv

Arta prej disa ditësh është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Dubai, nga ku vazhdimisht po publikon fotografi të ndryshme, duke i vë në pah format e saj trupore.

Kështu ka vepruar edhe me postimet e fundit në të cilin shfaqet tejet tërheqëse.

Kujtojmë se, Arta ka qenë mjaft e përfolur muajt e fundit pasi që i është bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës. /21Media