As presidentja nuk iu reziston dasmave, mbrëmë shkëlqeu në një të tillë

Dasma, dasma, dasma… ishte kjo sezoni më e ngjeshur me to dhe ahengje tjera familjare, dy vjet pasi bota u sfidua nga pandemia.
E pjesëmarrjes në një dasmë nuk i rezistoi dot as presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani. Në rrjetet sociale po qarkullojnë imazhe në të cilat shihet ajo dhe bashkëshorti i saj, Prindon Sadriu në Podujevë.
Presidentja kishte veshur një fustan teget, dhe një foto bashkë me çiftin nuk mungoi./21Media

Back to top button