Cagliari është mposhtur sonte nga Atalanta, me rezultat 0-2

Cagliari është mposhtur sonte nga Atalanta, me rezultat 0-2

Ndeshja është zhvilluar në kaudër të Kupës së Italisë, ndërsa golat kan ardhur në minutat e fundit të ndeshjes. Realizues të golave janë Zapata (88’) dhe Pasalic (90’).

Sonte në ora 21:00 do të ndeshen Roma dhe Virtus Entella.