Më 11 mars luhet ndeshja kthyese

Më 11 mars luhet ndeshja kthyese

Ndeshja kualifikuese e Ligës së Kampionëve mes Atletico Madridit dhe Liverpoolit ka mbaruar me rezultat 1 me 0 në favor të Atleticos.

Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Saul në minutën e pestë. Ndeshja kthyese, në Anfield do të luhet me 11 mars. /21Media