Federatat e Atletikës së Kosovës shpalli laureatët e vitit 2020

Federatat e Atletikës së Kosovës shpalli laureatët e vitit 2020

Federata e Atletikës së Kosovës, ka shpallur më të mirët nga kjo disiplinë sportive për vitin 2020.
Për shkak të masave anti Covid manifestimi tradicional u organizua në stadiumin “ Fadil Vokrri “ në Prishtinë ku u nderuan atletë, klube dhe trajner.(E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media