Festat e fundvitit, pema, dritat, zbukurimet sjellin një atmosferë të ngrohtë në shtëpitë tona.

E një atmosferë e ngrohtë festive po mbizotron në shtëpinë e këngëtares së njohur, Nora Istrefi.

Ajo ka stolisur shtëpinë për festave të fundvitit dhe këtë e ka treguar me një video të publikuar në rrjetin social Instagram.

Ndryshe, “Dy zemra” është projekti i fundit muzikor nga Nora Istrefi në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Butrint Imeri. Kënga e publikuar më 13 shtator ka arritur mbi 11 milionë klikime në Youtube./21Media