Argjentina uron festat me një foto të veçantë

Argjentina uron festat me një foto të veçantë

Këngëtarja e mirënjohur, Argjentina Ramosaj këtë vit ka sjellë disa këngë të cilat janë pritur mjaft mirë nga publiku, shkruan rtv21.tv

“A ma jep”, “Bad Boy” në bashkëpunim Vig Poppën, “Pa ty” në bashkëpunim me Sevenin dhe “Sekreti” me Dj Geek janë këngët të cilat Argjentina solli këtë vit.

Këngëtarja tregohet mjaft aktive në rrjetet social, ku ndan me ndjekësit e saj momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Në fotografinë që ka publikuar sot në Instagram, Argjentina shfaqet bashkë me djalin e saj pranë pemës së vitit të ri.

“Gëzuar festat të gjithëve”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos./21Media

 

View this post on Instagram

 

Happy Holidays everyone ❤️ #merryxmas

A post shared by (@argjentinaramosaj) on