Kështu e ka dekoruar shtëpinë Adelina

Kështu e ka dekoruar shtëpinë Adelina

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, e ka dekoruar shtëpinë për festat e fundvitit, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një fotografi në të cilën shihet pema e Vitit të Ri dhe dekore të tjera të veçanta.

Adelina Tahiri në dhjetor të vitit 2017 është martuar me avokatin maqedonas, Serjozha Markov, me të cilin ka një djalë.

Ndryshe, këngëtarja po shijon suksesin e këngës “Hile Hile” të publikuar më 20 tetor. Kënga ka arritur mbi 550 mijë klikime në Youtube./21Media