Një këngë me ritme verore

Një këngë me ritme verore

Dy këngëtaret e njohura, Aurela Gace dhe Fifi sapo kanë publikuar në Youtube bashkëpunim e tyre të parë.

“S’nuk” titullohet kënga me e re nga Aurela dhe Fifi e cila mbanë vulën e Threedots, shkruan rtv21.tv

Ky projekt muzikor është realizuar nga Kledi Bahiti që ka bërë muzikën, ndërsa teksti u shkrua nga Fifi.

Kënga është e shoqëruar edhe me videoklip të punuar nga Max Production./21Media