Këngëtaret nuk dijnë të mplakën

Këngëtaret nuk dijnë të mplakën

Këngëtaret shqiptare që njihen për zërin e tyre të fuqishëm Aurela Gaçe dhe Eli Fara vijnë me një fotografi të realizuar kohë më parë.

Këngëtaret duken shumë më ndryshe të dyjat zeshkane të buzëqeshura. Aurela e Eli në atë kohë ishin në Amerikë dhe të dyja këngëtarët  ishin të veshura në të zezë, shkruan rtv21.tv.

Këngëtarja Aurela Gaçe ka publikuar në profilin e saj zyrtar në “Instagram” një fotografi duke ia lënë një mbishkrim”Ne të dyja 11 vjet më parë USA”.

Aurela njihet si një ndër këngëtarët më aktive në Instagram duke postuar fotografi nga e kaluara./21Media