"Dy këngë në dy ditë"

“Dy këngë në dy ditë”

Këngëtarja e njohur shqiptare që jeton në SHBA, Ava Max së shpejti do të publikojë dy këngë të reja.

Lajmin e bëri të ditur artistja përmes një postimi në instagram për 738 mijë ndjekësit e saj.

“Dy këngë në dy ditë. Jeni gati? #BST”, shkroi artistja krahas imazhit, ku mori pëlqime dhe komente të shumta.

Kënga e fundit e Ava Maxit është “Fallin” (Alicia Keys Cover), e publikuar më 16 korrik, që deri tani në Youtue ka mbi 100 mijë klikime./21Media