Artistja e njohur, Ava Max ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Ava këtë herë për fansat e saj solli versionin akustik të këngës “My head and my heart”, të cilës ia realizoi edhe videoklipin.

Kkëngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, e ka filluar mbarë vitin 2021. Pas sukseseve të albumit “Heaven and Hell” dhe këngës “My Head and my heart”, ajo muajin e kaluar i është gëzuar lajmit se ajo është artistja më e dëgjuar dhe e transmetuar në radiot e Polonisë./21Media