Këngëtarja shqiptare vjen me një paraqitje të mahnitshme

Këngëtarja shqiptare vjen me një paraqitje të mahnitshme

Ava Max, ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Alone, Pt. II”, të cilën e solli në bashkëpunim me DJ dhe producentin e njohur Alan Walker.

Videoklipi i këngës me regji të Kristian Berg, u realizua  brenda pallatit ‘Fontainebleau’ i cili ndodhet afër Parisit.

Që nga publikimi, videoklipi i “Alone, Pt. II” ka arritur të klikohet mbi 940 mijë herë në kanalin YouTube./21Media