Ava Max ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Who’s Laughing Now”, që në shqip do të thotë “Kush është duke qeshur tani”.

Projekti është publikuar YouTube dhe në platformat e tjera muzikore përfshirë këtu Spotify, Deezer etj.

Ky projekt duket të jetë pjesë e albumit debutues të Ava “Heaven and hell”, i cili do të lansohet në shtator.

Që nga publikimi rreth 3 orë më parë, videoklipi i “Who’s Laughing Now” është klikuar mbi 290 mijë herë në kanalin YouTube./21Media