Është publikuar bashkëpunimi i dy reperëve të njohur të estradës shqiptare Azet dhe Mozzik, shkruan rtv21.tv

Reperët sollën remiksin e këngës “Xhep”, të cilën Azet e lansoi para disa ditëve në bashkëpunim me Albin.

Remixi i këngës “Xhep” nga Azet dhe Mozzik brenda disa orëve ka arritur mbi 200 mijë klikime në Youtube./21Media