“B.L.F.L.” mban titullin kënga më e re e Azetit, e cila vjen në bashkëpunim me reperin gjerman, Capital Bra.

Tekstin e këngës e kanë shkruar vetë reperët, ndërsa kënga është punuar nga producentët e njohur gjermanë Beatzarre dhe Djorkaeff.

“B.L.F.L.” është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në Gjermani.

Që nga publikimi rreth 10 orë më parë, videoklipi i këngës është klikuar mbi 437 mijë herë në kanalin YouTube./21Media