"Lass Los", titullohet kënga

“Lass Los”, titullohet kënga

Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur i dy artistëve të mirënjohur shqiptarë, Azet dhe Dhurata Dora. Kënga mban titullin “Lass Los” dhe është shoqëruar me një videoklip të veçantë.

Ky është bashkëpunimi i parë i tyre dhe po pritet shumë mirë nga fansat./21Media