Azet është një ndër emrat më aktiv dhe më të njohur të skenës. Para disa ditësh ai e publikoi këngën “Xhep” me vëllain e tij, Albin, pastaj kësaj kënge ia solli edhe versionin remiks, një me Mozzik dhe dje një tjetër me Dhurata Dorën.

“Fajet”, është bashkëpunimi paraprak i tyre që rezultoi shumë i suksesshëm. Ky bashkëpunim i tyre numëron mbi 13 milionë klikime./21Media