Aktorja publikoi fotografi të bukur

Aktorja publikoi fotografi të bukur

Alina Boz dhe Alp Navruz janë dy aktorë të njohur dhe mjaft të dashur për publikun. Dyshja janë bërë të njohur së fundmi edhe në publikun shqiptar me rolet e tyre në serialin “Mos ma lësho dorën”.

Alina përmes rolit të “Azrës” dhe Alpi përmes rolit të “Xhenkut” kanë arritur të marrin vëmendjen e madhe të publikut.

Ashtu sikur edhe yjet tjera, edhe dyshja e njohur po tregohen aktiv në rrjete sociale, në të cilat numërojnë numër të madh të ndjekësve.

Së fundmi, Alina për 1 milion e 800 mijë ndjekësit e saj, në Instagram ka hedhur një fotografi në të cilën shihet së bashku me Alpin.

“Mos ma lësho dorën”, i cili për publikun kosovar transmetohet nga e hëna në të premten në RTV21. /21Media