Zbulohet vrasësi i vajzës që u zhduk para katër vjetëve

Zbulohet vrasësi i vajzës që u zhduk para katër vjetëve

Para katër vjetëve u raportua për vdekje misterioze të një vajze, e cila ishte studente e kolegjit të Virginia-s. Angelica Hadsell, ishte vrarë nga babai i saj adoptues, i cili pas vrasjes e kishte fshehur trupin e saj në një vend poshtë shtëpisë së tyre, shkruan PEOPLE.

Image result for Angelica “A.J.” Hadsell

Image result for wesley hadsell

Wesley Hadsell, 40 vjeçar është i akuzuar për vrasje të shkallës së parë dhe fshehje të trupit të vdekur, pas kryerjes së krimit. Ai kishte qenë edhe më parë i dyshuar për këtë rast, por nuk kishte pasur dëshmi të mjaftueshme dhe ishte ngarkuar me shërbime për komunitetin, transmeton rtv21.tv.

Image result for wesley hadsell

Ky nuk është krimi i parë që ky person ka kryer, ai më parë ishte akuzuar për vjedhje, shkelje të pronës private dhe grabitje banke./21Media