I dyshuari është dërguar në mbajtje

I dyshuari është dërguar në mbajtje

Policia njofton se dje në Gjilan është arrestuar një i dyshuar mashkull K-Shqiptar, pasiqë i njëjti nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht vajzën e tij, viktimën femër K-shqiptare.

”Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor”, njofton policia.

Me urdhër të prokurorit, siç njoftohet i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media