Arrestohet i dyshuari

Arrestohet i dyshuari

Janë sulmuar fizikisht dy vajza në Malishevë, ku dyshohet se sulmuesi ishte babi i tyre.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 12:00. I dyshuari është arrestuar menjëherë ku pas intervistimit të bërë nga organet kompetente dhe me vendimin e prokurorit është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt, konfirmoi policia e Kosovës në raportin e saj 24 orësh.

Vajzat nga dhuna e shkaktuar kanë pranuar tretman mjekësor./21Media