Dua feston sot datëlindjen e saj të 24-të

Dua feston sot datëlindjen e saj të 24-të

Dua Lipa sot mbushi 24 vjet. Ajo mori shumë dhurata dhe urime të ndryshme, shkruan rtv21.

Por, urimi i babait të saj, Dukagjin Lipa, do ju prekë thellë. “ Ti gjithmonë do të jesh dashuria ime e parë dhe mua gjithmonë do më kesh pas”, shkroi Lipa në Instagram.

Lipa shpërndau shumë foto dhe kujtime të bukura që ka kaluar së bashku me bijën e tij, Duan.

 

Dukagjin Lipa po ashtu është organizator i SunnyHill Festival, i cili u mbajt në gusht të këtij viti për të dytën herë. Aty përformuan artistë të njohur vendor e ndërkombëtar./21Media