Një burrë në Prishtinë, ka raportuar në polici se vajza e tij është larguar nga shtëpia që nga dita e marte, pasdite dhe që nga ajo kohë nuk kanë asnjë lajm për vendndodhjen e saj.

Rasti është raportuar dje./21Media